Värske köögivili

Ainult kõige tervislikumate tootjate parimad viljad. Alati värske ja alati maitsev:

 

Tomatid::


Tomat, (Solanum lycopersicum), õhtusöögi perekonna (Solanaceae) õitsev taim, mida kasvatatakse põhjalikult selle söödavate viljade jaoks. Toiduks mõeldud köögiviljana märgistatud tomatid on hea C-vitamiini ja fütokeemilise lükopeeni allikas. Rating: ★★★★★ (5.0)

Baklazaan:


Baklazaan kasvatatakse tavaliselt iga-aastaselt ja sellel on püstine põõsane vars, mis on mõnikord relvastatud selgroodega. Lehed on suured, ovaalsed ja kergelt lobed. Rating: ★★★★★ (5.0)

Iceberg salat:


Iceberg on mitmesugused salatid, millel on teravad lehed, mis kasvavad kapsasega sarnasel sfäärilises peaga. ... Tuntud oma kerge maitse ja tugevuse, krõbeda tekstuuri poolest on jääsalat, mis on hea valik salatitele, mis on purustatud suupistetena, garneeringuna ja võileibu. Rating: ★★★★★ (5.0)

Broccoli:


Broccolil on suured, tavaliselt rohelised lillepead, mis on paigutatud puukujulisse struktuuri, mis ulatub välja paksust söödavast varsist. Lillepead on ümbritsetud lehtedega. Brokkoli sarnaneb lillkapsasega, mis on sama liigi erinev sort. Rating: ★★★★★ (5.0)

Salat:


Salatitehase suurus, kuju ja lehed võivad erineda, kuid taime lehed moodustavad tiheda pea või lahtise roseti. Rating: ★★★★★ (5.0)

Küüslauk:


Küüslauk (Allium sativa) on taime, millel on pikad, lamedad muru nagu lehed ja õrn ümbris. ... Varre tõuseb otse lillepirnist, mis on osa toidust ja ravimist. Lambipirn koosneb paljudest väikestest pirnidest, mis on kaetud paprika nahaga, mida nimetatakse nelk. Rating: ★★★★★ (5.0)

Kapsas:


Kapsas või peakapsas (mis koosneb mitmest Brassica oleracea sortist) on lehtköögivilja, punase (lilla) või valge (kahvaturoheline) kaheaastane taim, mida kasvatatakse iga-aastase köögiviljakultuurina oma tihedate lehtede jaoks. ... gemmifera); ja hapukapsas (var sabauda). Rating: ★★★★★ (5.0)

Magus pipar:


Peppers, Capsicum annuum on perekond Solanaceae pere- või mitmeaastaste taimede sort, mida kasvatatakse söödavate viljade jaoks. Bell pipar taimed on lühikesed põõsad puitunud varred, mis kasvavad eredalt värvitud puuviljad. ... Tehas toodab valge või lilla kella kujuga lilli, mille läbimõõt on 2,5 cm. Rating: ★★★★★ (5.0)

Kurk:


Kurk (Cucumis sativus), kõrreliste perekonna (Cucurbitaceae) hiiliva taime, mida kasvatatakse laialdaselt selle söödavate viljade jaoks. Kurgi toiteväärtus on madal, kuid selle õrn maitse muudab selle salatite ja roogade populaarseks. Rating: ★★★★★ (5.0)